Flexi Cart (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Email
he: דוא"ל

en: Tools
he: כלים

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל
