Flexi Cart (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Help
hi: मदद

en: Email
hi: ईमेल

en: Tools
hi: उपकरण

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
