Flexi Cart (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
