Flexi Cart (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Email
sk: E-mail

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: User account menu
sk: Používateľské menu
