Flexi Cart (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
