Flexi Cart (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Tools
ca: Eines

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
