Flexi Cart (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Help
et: Abi

en: Email
et: E-kiri

en: Tools
et: Tööriistad

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
