Flexi Cart (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
