Flexi Cart (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Email
hu: E-mail

en: Tools
hu: Eszközök

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.
