Flexi Cart (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
