Flexi Cart (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Tools
ps: توكي

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
