Flexi Cart (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Email
sv: E-post

en: Tools
sv: Verktyg

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
