FlexiStyle (1.2.9) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Normal
ur: عمومی

en: Forum
ur: فورم

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
