FlexiStyle (1.3.2) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: First page
sv: Första sidan

en: narrow
sv: smal

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)
