FlexiStyle (1.3.8) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
