Flexible (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by !author_name on !date
nl: Door !author_name op !date
