Flexible (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
