Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Flexible
de: Flexibel

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Secondary Menu
de: Sekundärmenü

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: Submitted by !author_name on !date
de: Erstellt von !author_name am !date
