Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Flexible
ro: Flexibil

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
