Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
