Flexible (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary Menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by !author_name on !date
uk: Опубліковано !author_name !date
