Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
