Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Information
ro: Informații

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Dependency
ro: Dependență
