Flexible Access (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
