Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
