Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Information
cs: Informace

en: Machine name
cs: Strojový název

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
