Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
