Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст
