Flexible Access (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: installed
hu: telepítve

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Community
hu: Közösség

en: Information
hu: Információ

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Member
hu: Tag

en: Dependency
hu: Függőség

en: available
hu: elérhető

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
