Flexible Daterange (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Interval
tr: Aralık

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Default start date type
tr: Varsayılan başlangıç tarihi tipi

en: Default start date value
tr: Varsayılan başlangıç tarihi değeri

en: Default end date type
tr: Varsayılan bitiş tarihi tipi

en: Default end date value
tr: Varsayılan bitiş tarihi değeri

en: End date value
tr: Bitiş tarihi değeri

en: Date and time range
tr: Tarih ve saat aralığı
