Flexible descriptions (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: link
ar: رابط

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
