Flexible descriptions (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Administration
ast: Alministración

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
