Flexible descriptions (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Administration
bg: Администриране

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: link
bg: връзка

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на
