Flexible descriptions (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Administration
ca: Administració

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: link
ca: enllaç

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
