Flexible descriptions (1.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Author
de: Autor

en: Administration
de: Verwaltung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Export
de: Exportieren

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: link
de: Link

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: Description text
de: Beschreibungstext
