Flexible descriptions (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Author
es: Autor

en: Administration
es: Administración

en: Settings
es: Configuración

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: link
es: enlace

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado
