Flexible descriptions (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Author
et: Autor

en: Administration
et: Haldus

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
