Flexible descriptions (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: link
fi: linkki

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
