Flexible descriptions (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Administration
gl: Administración

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: link
gl: ligazón

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
