Flexible descriptions (1.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: link
hi: लिंक

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
