Flexible descriptions (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: link
hu: hivatkozás

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva
