Flexible descriptions (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Administration
is: Stjórnun

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: link
is: hlekkur

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað
