Flexible descriptions (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Administration
lt: Administravimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: link
lt: nuoroda

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
