Flexible descriptions (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: link
lv: saite

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
