Flexible descriptions (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Administration
pl: Administracja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: link
pl: odnośnik

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono
