Flexible descriptions (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Administration
fa: مدیریت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: link
fa: واصلی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
