Flexible descriptions (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Administration
pt: Administração

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: link
pt: ligação

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
