Flexible descriptions (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
