Flexible descriptions (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
