Flexible descriptions (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: link
uk: посилання

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено
